סויה ובריאות

כל מוצרי סידרת "כמו בשר" מכילים רמות גבוהות ביותר של חלבון סויה.
החלבון הינו חיוני ביותר לבניית גופינו. אנשים שנמנעים מאכילת בשר אינם מקבלים את החלבון הדרוש להם. מנה אחת של "כמו בשר" ליום, מחזקת את המערכת החיסונית ואת עמידות הגוף בפני מחלות שונות. ואולם, תרומתה העיקרית של הסויה היא בהגנה על כלי הדם והלב מפני מחלות לב, שהן מהגורמים המובילים בעולם לתמותה בקרב נשים וגברים כאחד. 
​לוקחים אחריות על הבריאות! מנת סויה "כמו בשר" כל יום, עשויה למנוע מחלות לב.
מינהל המזון והתרופות באהר"ב  הFDA קבע לאחרונה, ש"אכילת 25 גר' חלבון סויה ליום, עשויה למנוע מחלות לב". הצהרת בריאות זו, מתבססת על מאות מחקרים מדעיים המוכיחים שבעלי רמת כולסטרול גבוהה יכולים להוריד כ- 20%-10% מרמת ה-LDL (הכולסטרול הרע) על ידי צריכה יומית של 25 גר' חלבון סויה, בדיאטה מאוזנת. הירידה מורגשת לאחר 8-12 שבועות, והסיכון לחלות במחלות לב יורד עד כדי 40%!

המידע הנתון לקוח ממאות מחקרים שנעשו ואותם ניתן למצוא באינטרנט. במקרה של בעיה רפואית יש להתייעץ כמובן ברופאים ותזונאים מוסמכים. 

 • דיאטה

  נתחוני חלבון הסויה אינם מכילים שומן כלל, כל סועד יקבע את רמת השומן תוך כדי בישול. כמו כן הסויה מתפרקת באיטיות במערכת העיכול ולפיכן נותנת הרגשת שובע לאורך זמן.

 • סויה וילדים

  אנו משווקים מוצרי סויה המתאימים לילדים היות והם מכילים 300PPM פיטואסטרוגנים בלבד.

 • סויה ומניעת סרטן

  בסויה מרכיבים פעילים במניעת סרטן השד, הרחם והפרוסטטה. רכיבים אנטיאוקסידנטים ואחרים מונעים

  סוגי סרטן שונים. 

 • סויה וסוכרת

  לסויה מקדם גליקמני נמוך ביותר ולכן דיאטנים ממליצים על צריכת סויה לחולי סוכרת נעורים וסוכרת Type B.

 • סויה ומניעת מחלות

  לסויה השפעה חיובית על אוסטרופוריזיס (דלדול צפיפות העצם) ותסמיני גיל המעבר, סוכרת, מחלות כליה, לחץ דם גבוה ואבנים בכיס המרה. לסויה תכונות המסייעות להגברת החסינות והעמידות של הגוף בפני מחלות רבות אחרות.

החלבון הוא אבן הבנין של הגוף. כל התחדשות ובניית התאים מתבצעת באמצעות החלבון. לצמחונים שאינם אוכלים מוצרי בשר או דגים במידה מספקת, מומלץ להוסיף חלבון סויה לתפריט היומי. חלבון הסויה הינו הינו החלבון הצמחי הקרוב ביותר לחלבון מן החי.
צריכת יומית מומלצת של חלבון היא  1 גרם לכל 1 ק"ג משקל גוף: מגיל שלוש עד גיל שש,

בין 23 גרם עד 30 גרם. (תלוי בסוג הפעילות המבוצעת על ידי האדם).

למה ולכמה חלבון אנו זקוקים מדי יום?

כל הזכויות שמורות© ישרמרקט בע"מ 2019 

 • Facebook Social Icon

עקבו אחרינו

מייל. info@soy.co.il

 054-729-5076

 טל. 03-6365980